• Stay Connected:
  • Дизайн
  • Комплексный дизайн интерьеров
  • Ремонт
  • Ремонтно-строительные работы под ключ

Ремонт

Для першокласного ремонту квартири, будинку або офісу потрібні шість основних складових – це досвід, професійні навички, сучасне обладнання, якісні матеріали, творчий підхід і невпинне контроль за процесом. Це і навіть більше можуть запропонувати Вам наші професіонали. Ми активно реалізуємо свої проекти в будівельній, ремонтній і дизайнерській сфері послуг.

Оберіть свій ремонт вже зараз

Econom

$ 290/ М²


Капітальний ремонт з нуля для квартир 35-50 м2 за фіксованою ціною у встановлений термін. Всього 42 робочих дні й можна розставляти меблі.

OPTIMA

від $ 480/ М²

Капітальний ремонт по дизайн-проекту: зробимо все з нуля, розставимо всі меблі, а вам залишиться тільки в'їхати і насолоджуватися ремонтом мрії.

EXCLUSIVE

от $ 560/ М²


Ексклюзивний дизайнерський ремонт з використанням матеріалів преміум сегменту.


Ремонт від DOMATTI

Для 90% людей ремонт квартири здається складним, емоційно витратним і дорогим процесом.

Хоча насправді з будь-яким ремонтом можна впоратися. Це вимагає грамотного підходу і налагоджених процесів. Важливо вибирати фахівців з великим досвідом роботи і портфоліо.

У будь-якому будівництві правильна підготовка – запорука успіху. Без технічного завдання та дизайн проекту ви переплатите 30% -40% і все одно можете не отримати потрібний результат.

Тому необхідно зробити дизайн проект, продумати і прорахувати все до дрібниць – від бажаного стилю інтер’єру і бюджету до кожної необхідної деталі, такої як люстра або раковина в ванну.

Порядок робіт

Коли ви починаєте ремонтні роботи дуже важливо їх правильне планування і послідовність.

Пріоритет і послідовність робіт, який використовуємо ми:

– технічне завдання, кошторис і договір;
– прокладка електрики та встановлення зовнішніх блоків кондиціонерів (прокладка вентиляції);
– прокладка труб;
– штукатурка стін і стелі (якщо стеля натяжна, то це робиться вже після робіт зі стінами);
– шпаклівка стін і поклейка шпалер;
– встановлення внутрішніх блоків кондиціонерів і освітлення;
– укладання покриття підлоги;
– збірка меблів;
– монтаж міжкімнатних дверей;
– монтаж плінтуса.

Наші варіанти робіт “під ключ" – це вигідно і надійно для тих, хто прагне отримати результат без багатьох складнощів процесу і в короткі терміни створити комфорт майбутнього житла.Ремонт "під ключ"

Перепланування дозволяє зробити з простору з кімнатами, квартиру-студію або ж навпаки, зонувати загальне приміщення, розділивши його на кілька кімнат в одному просторі.

На основі проекту складається кошторис, а потім дизайн проект і тільки потім можна приступати до виконання практичної частини.

Безсумнівним плюсом ремонту квартири «під ключ», є те, що повністю всі роботи виконуються нашою бригадою, а Ви лише перевіряєте їх виконання на різних етапах. Такий підхід зручний тим, що значно економить час, гроші і нерви, і дозволяє зробити квартиру такою, як ви мріяли.

Від чорнового етапу до завершального дизайнерського оформлення кімнат – всім цим займаються робочі і дизайнери. Це також дозволяє уникнути можливих помилок, виправити які буде складно, а найголовніше – вам не потрібно змінювати свій спосіб життя і займатися перевірками робіт.

Ремонт будинків

Основна відмінність в ремонті квартири від ремонту будинку – це те, що площа будинку в 2-3 рази більше, тому загальна вартість проекту вище. Хоча через великий обсяг м2 може бути дешевше, ніж м2 в однокімнатній квартирі. Додатковою витратою можуть стати зовнішні роботи. Не варто забувати про дизайн та облаштування прибудинкової території. Тут вже можуть бути залучені ландшафтні дизайнери, які допоможуть спроектувати сад з деревами або водойму.


Замовляючи послугу в нашій компанії, ви отримуєте відмінний варіант для тих, хто бажає заощадити власний час і отримати якісний результат з гарантією 24 місяці на всі виконані роботи. 

Ми пропонуємо вже готові пакетні рішення з фіксованою вартістю без прихованих платежів.

Ми не можемо контролювати погоду, але ми можемо контролювати графік, витрати, якість і безпеку.