• Stay Connected:
  • Дизайн
  • Комплексный дизайн интерьеров
  • Ремонт
  • Ремонтно-строительные работы под ключ

О Нас

Domatti – компанія на українському ринку, яка пропонує комплексні послуги дизайну інтер’єру та ремонтно-будівельних робіт будь-якого рівня складності «під ключ». Ми об’єднуємо фахівців всіляких напрямків в області дизайну інтер’єрів, ремонту, будівництва приміщень, і готові вирішити і втілити в життя дизайн як однокімнатної квартири, так і величезних адміністративних будівель, починаючи від фасаду, закінчуючи виробничими площами.


Наша компанія працює на ринку вже більше 13 років. За цей час ми отримали величезний досвід і заслужено зайняли одне з провідних місць в Україні.

Мы предоставляем услуги для воплощения вашей мечты

Главные ценности

Новейшие технологииИспользование инноваций и последних технологий  делает нас значимыми специалистами в нашей отрасли.

Многолетний опыт: Высокое качество наших услуг достигается за счет выбора поставщиков и материалов, которые давно зарекомендовали себя на рынке и проверены временем.

Устойчивое строительство: Изучение методов и материалов для высококачественного строительства, которые продлевают срок износа наших услуг повышают эффективность и снижают затраты

Философия

Обеспечить качественные  услуги по ремонту и дизайну интерьеров и время их исполнения за счет планирования и конкурентоспособных цен.

Качество

Обеспечить качество исполнения для наших клиентов.Нам нравится работать с клиентами,для которых важны качество, целостность и эстетика.

Целостность

Быть честными с нашими клиентами и членами строительной команды.Мы подбираем наши услуги и команды в соответствии с целями и бюджетом вашего проекта.

Наша команда

ОЛЕГ

Власник і засновник компанії

ТЕТЯНА

Генеральний директор

ОЛЕНА

Завдання Олени - знайти особливий підхід до кожного клієнта. Уміння слухати і гнучко реагувати в різних ситуаціях - її головні союзники.

АНДРІЙ

Андрій - менеджер проектів. І відповідає за те, щоб довести ідею клієнта до реалізації в установлений строк, використовуючи існуючі ресурси.

ОЛЕКСАНДР

Шукати, домовлятися, економити - його девіз. Олександр відповідає за закупівлю всіх матеріалів з самим ідеальним співвідношенням ціна / якість.

ОЛЕГ

Тот человек, на плечах которого руководство бригадой строителей и монтажников, учет выполненных работ и контроль их качества.

ЕДУАРД

Та людина, на плечах якого керівництво бригадою будівельників і монтажників, облік виконаних робіт і контроль їх якості.

АНДРІЙ

Та людина, на плечах якого керівництво бригадою будівельників і монтажників, облік виконаних робіт і контроль їх якості.

Отримати безкоштовну консультацію

image

Address:

Київ, вул. Професора Підвисоцького 10/10

Phone:

(067) 288 4600,
(044) 228 4600

Email Address:

info@domatti.com.ua

Working Hours:

ПН-ПТ 10:00 - 19:00
СБ-НД Вихідний